Zostań zdrową mamą

10/09/2014

Kochane Mamy! Przyłączcie się do naszego programu i wprowadźcie zdrowy styl życia do swojej rodziny.

Możecie to zrobić na dwa sposoby –  formalnie i bardziej nieformalnie. Ta pierwsza metoda wiąże się z wypełnieniem formularza i wieloma niespodziankami, które w związku z tym na Was czekają.


Mamy, które dołączą do nas w ten sposób będą na bieżąco dostały informacje o odbywających się wykładach dietetycznych oraz warsztatach kulinarnych, zyskując tym samym pierwszeństwo zapisu na te wydarzenia. Ponadto, co miesiąc nasi dietetycy wybiorą kilka rodzin, którym zostaną opracowane tygodniowe diety. To nie koniec profitów, ale części z nich pozwolimy sobie nie zdradzać, bo jak wiele osób, również my bardzo lubimy niespodzianki.
Dla mam, u których wypełniane formularzy powoduje gęsią skórkę, mamy po prostu tą stronę i nasz profil na FB zaglądajcie tutaj, konsultujcie się z dietetykiem, korzystajcie z naszych rad i wskazówek oraz dzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Jednym słowem po prostu starajcie się zachęcić swoją rodzinę do zdrowego stylu życia, a szybko przekonacie się, że naprawdę było warto!

Poleć
Udostępnij
kwiat
auto