SOFA partnerem programu

10/07/2014

Naszym partnerem została Sofa Chillout Room. Dzięki temu, wspólnie z Martą Wawszczyk, będziemy Was zachęcać do aktywności fizycznej, pokazując jak ćwiczyć z dziećmi.

Naszym pierwszym partnerem jest wrocławski fitness klub Sofa Chillout Room. Jego współwłaścicielka, Marta Wawszczyk, będzie wam podpowiadać jak ćwiczyć w domu ze swoimi pociechami. Efekt tej współpracy znajdziecie w dziale Rusz się (link), gdzie już czekają na was pierwsze filmiki instruktażowe. Nasza instruktorka swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła zupełnie przypadkiem w 2005 roku, jednak sport i taniec towarzyszyły jej przez całe życie.

Obecnie uczestniczy w największych konwencjach fitness. Jako pierwsza Polka została finalistką międzynarodowego konkursu „New Faces of Fitness Rimini 2009”, a od 2009 roku jako Master Trainer – jedyna Polka wśród międzynarodowego teamu szkoleniowców i trenerów - prowadzi szkolenia instruktorów w Eurofitness , jedynej szkoły w Polsce, należącej do EFA (European Fitness Association). Tym, co Marta kocha najbardziej, są takie formy mentalne jak: pilates, portdebras, body art, joga wellness. Ma na liście całą masę szkoleń, które ukończyła. Te najważniejsze to tytuł „Portdebras International Presenter”- jako jedyna Polka posiada licencję na ten program, trener Indoor Cycling (I.C.E. Italy), Body Art Instructor (Body Art School), Kick Power Instructor (Education In Move)… ukończyła szkolenia pilates, healthy back, postural gym, jogi i wiele innych pod okiem najlepszych trenerów świata. Jednym słowem to właściwy człowiek na właściwym miejscu, który podrzuci wam mnóstwo ciekawych pomysłów na to, jak wprowadzić codzienną aktywność fizyczną w rodzinie.

Poleć
Udostępnij
kwiat
auto